... do codziennego uobecniania cudu miłości, abyśmy mogli trwać w Komunii z Bogiem.

Nabożeństwo majowe i prośba: - niech Maryja, Matka Kapłanów ma Was czcigodni prezbiterzy pod swoim płaszczem opieki i wyprasza siły i moce płynące z Chrystusowego krzyża.

Oto kapłani obecni na zjeździe: ks. Piotr Froelich, ks. Tomasz Rogaliński, ks. Maciej Łakomiak, ks. Rafał Chareński, ks. Przemysław Grzybowski, ks. Artur Kazecki, ks. Łukasz Twarużek, ks. Jarosław Banasiak, ks. Marcin Przybylski.

piątek,
    22 czerwca 2018

Piątek, XI Tydzień zwykły
    Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa albo wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza Morea