Wspólna Eucharystia pod przewodnictwem ks. Przemka. Słowo Boże wygłosił ks. Tomasz Rogaliński.

... do codziennego uobecniania cudu miłości, abyśmy mogli trwać w Komunii z Bogiem.

Adam Rogacki W imieniu służby liturgicznej i duszpasterstwa młodych pozdrowił obecnych kapłanów i życzył mocy Ducha Świętego, aby odsłaniali przed nami dar i tajemnicę Jezusowej Ewangelii.

Pani Katarzyna Dyrda w imieniu wszystkich zespołów duszpasterstwa parafialnego złożyła życzenia i zapewniła o pamięci w modlitwie.

Nabożeństwo majowe i prośba: - niech Maryja, Matka Kapłanów ma Was czcigodni prezbiterzy pod swoim płaszczem opieki i wyprasza siły i moce płynące z Chrystusowego krzyża.

Oto kapłani obecni na zjeździe: ks. Piotr Froelich, ks. Tomasz Rogaliński, ks. Maciej Łakomiak, ks. Rafał Chareński, ks. Przemysław Grzybowski, ks. Artur Kazecki, ks. Łukasz Twarużek, ks. Jarosław Banasiak, ks. Marcin Przybylski.

wtorek,
    21 lutego 2017

Wtorek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła