Wspólna Eucharystia pod przewodnictwem ks. Przemka. Słowo Boże wygłosił ks. Tomasz Rogaliński.

... do codziennego uobecniania cudu miłości, abyśmy mogli trwać w Komunii z Bogiem.

Adam Rogacki W imieniu służby liturgicznej i duszpasterstwa młodych pozdrowił obecnych kapłanów i życzył mocy Ducha Świętego, aby odsłaniali przed nami dar i tajemnicę Jezusowej Ewangelii.

Pani Katarzyna Dyrda w imieniu wszystkich zespołów duszpasterstwa parafialnego złożyła życzenia i zapewniła o pamięci w modlitwie.

Nabożeństwo majowe i prośba: - niech Maryja, Matka Kapłanów ma Was czcigodni prezbiterzy pod swoim płaszczem opieki i wyprasza siły i moce płynące z Chrystusowego krzyża.

Oto kapłani obecni na zjeździe: ks. Piotr Froelich, ks. Tomasz Rogaliński, ks. Maciej Łakomiak, ks. Rafał Chareński, ks. Przemysław Grzybowski, ks. Artur Kazecki, ks. Łukasz Twarużek, ks. Jarosław Banasiak, ks. Marcin Przybylski.

poniedziałek,
    24 lipca 2017