Tradycyjnie w niedzielę po uroczystosci Bożego Ciała, kiedy to szliśmy w tzw. miejskiej procesji organizowanej z parafii do parafii, poszliśmy bardziej rodzinnie, bo w ramach naszej własnej. Procesja poszła "starą trasą", bez odwiedzania parafian na Mieszka I. Było duzo dziewczynek i chłopców w białych szatkach, bo prócz tegorocznych pierwszokomunijnych maluchów były obecne dzieci świętujące rocznicę przyjęcia I Komunii św. Pogoda przyjemnie chłodna sprzyjała uczestnictwu w tym parafialnym święcie. Poniżej zdjęcia ze Mszy św. na 9.30 i procesji. Uwaga: Galeria po kliknięciu na miniaturkę "podnosi" małe zdjęcia. Wieksze mozna obejrzeć po kliknięciu prawym klawiszem myszy i wybraniu otwórz łącze w nowym oknie/karcie.

niedziela,
    21 stycznia 2018