Polecamy strony

  Ogłoszenia Duszpasterskie

    30 Niedziela Zwykła, 24.10.2021 r.

   

      1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, sprawowane w tygodniu i niedzielę o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową we wtorek i czwartek na godz. 16.30.

      2. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe - odczytywane w oktawie Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła leżą kartki, które można wziąć ze sobą, wypełnić i przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Na kartkach prosimy zaznaczyć jakie mają być to wypominki: roczne czy jednorazowe. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy wypisywać wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami.

      3. Duszpasterstwo młodzieży przy parafii Zwiastowania NMP zaprasza na Noc Świętych – czuwanie modlitewne, które odbędzie się 31 października w kościele Zwiastowania o godz. 20.00.

      4. W zakrystii można nabyć Słowo Na Każdy Dzień 2022 r., czyli codzienne Ewangelie wraz komentarzami i innymi modlitwami. Duży format, z dużymi literami kosztuje 25 zł., mały format 12zł.

      5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Witold Kawczyński,  śp. Wanda Zajączkowska Nicpoń. Wieczny odpoczynek...

   

   

  Wyszukiwanie

  Dzisiaj jest

  niedziela,
  24 października 2021

  (297. dzień roku)

  Sonda

  Jaki dział naszych stron internetowych jest Tobie najbardziej potrzebny - kliknij odpowiedź

  Informacje parafialne

  Aktualności i kronika

  Grupy i wspólnoty

  Nasza świątynia

  Kontakt

  Przydatne linki


  Licznik

  Liczba wyświetleń strony:
  379903

  Święta

  Niedziela, XXX Tydzień zwykły
  Rok B, I
  Trzydziesta Niedziela zwykła