28 Niedziela Zwykła, 14.10.2018 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, sprawowane o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałek, środę i piątek na godz. 16.30.

2.Dziś obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Z tej okazji możemy wesprzeć swoją ofiarą Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

3.W związku z przypadającym w poniedziałek 15 października Dniem Dziecka Utraconego, na Cmentarzu Komunalnym w Inowrocławiu tego dnia o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb przedwcześnie utraconych dzieci, a o godz. 19.00 w Kaplicy Szpitalnej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Rodziców i rodzin tych dzieci. Do tej wspólnej modlitwy, zadumy i refleksji nad wartością życia ludzkiego zaprasza Kapelan Szpitala.

4.W roku świętego Józefa Kaliskiego zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd w sobotę 20 października o godz.  6.30 z parkingu przy Bazylice, powrót około 18.00. Koszt 35 złotych. Zapisy do 15 października w biurze parafii Zwiastowania NMP.

5.W poniedziałek 22 października na Mszy Świętej o godz. 17.00 i zaraz po niej odbędzie się spotkanie dla młodzieży z klas VII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6.Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy wymienianki roczne i jednorazowe - odczytywane w oktawie Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła leżą kartki, które można wziąć ze sobą, wypełnić i przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Na kartkach prosimy zaznaczyć jakie mają być to wymienianki: roczne czy jednorazowe.

7. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont dachu i wieży naszego kościoła. Dziękujemy za każdy dar serca.

8.Z tyłu kościoła na stoliku leży darmowy biuletyn liturgiczny z czytaniami i komentarzami z dzisiejszej niedzieli. Zachęcamy do zabrania i osobistej czy rodzinnej lektury.

9.W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Roman Senski. Wieczny odpoczynek…

poniedziałek,
    22 października 2018