30 Niedziela Zwykła, 24.10.2021 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, sprawowane w tygodniu i niedzielę o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową we wtorek i czwartek na godz. 16.30.

2. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe - odczytywane w oktawie Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła leżą kartki, które można wziąć ze sobą, wypełnić i przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Na kartkach prosimy zaznaczyć jakie mają być to wypominki: roczne czy jednorazowe. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy wypisywać wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami.

3. Duszpasterstwo młodzieży przy parafii Zwiastowania NMP zaprasza na Noc Świętych – czuwanie modlitewne, które odbędzie się 31 października w kościele Zwiastowania o godz. 20.00.

4. W zakrystii można nabyć Słowo Na Każdy Dzień 2022 r., czyli codzienne Ewangelie wraz komentarzami i innymi modlitwami. Duży format, z dużymi literami kosztuje 25 zł., mały format 12zł.

5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Witold Kawczyński,  śp. Wanda Zajączkowska Nicpoń. Wieczny odpoczynek...

niedziela,
    24 października 2021