Menu

Polecamy strony

  Ogłoszenia Duszpasterskie

  4 Niedziela Wielkanocna, 22.04.2018 r.

   

  1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku będą obchodziły Rocznicę I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa!

  2.Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klasy III Gimnazjum odbędzie się we wtorek na Mszy Świętej o godz. 17.00 w kościele.

  3.Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne z o. Piotrem. W środę kl. II gimnazjalne i czwartek kl. VII na godz. 18.00 do salki parafialnej obok caritasu.

  4.Jutro obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Msze Święte w naszym kościele o godz. 07:30 i 17:00.

  5.W następną niedzielę pragniemy uczcić setną rocznicę święceń kapłańskich św. Maksymiliana. Zapraszamy na godz. 15.00 na wspólna modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia i cząstką różańca świętego, z rozważaniami opartymi na pismach św. Maksymiliana. Po modlitwie zapraszamy na herbatę, kawę i ciasteczko do klasztoru. 

  6.Dziś zbieramy ofiarę do puszki na remont dachu na naszym kościele. Dziękujemy za każdy dar serca.

  7.Z tyłu kościoła na stoliku leży darmowy biuletyn liturgiczny z czytaniami i komentarzami z dzisiejszej niedzieli. Zachęcamy do zabrania i osobistej czy rodzinnej lektury.

  8.W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Katarzyna Klessa, śp. Jan Lipiński i śp. Marianna Raczkowska . Wieczny odpoczynek…

   

   

  Wyszukiwanie

  Dzisiaj jest

  poniedziałek,
  23 kwietnia 2018

  (113. dzień roku)

  Święta

  Poniedziałek, IV Tydzień Wielkanocny
  Rok B, II
  Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski

  Sonda

  Jaki dział naszych stron internetowych jest Tobie najbardziej potrzebny - kliknij odpowiedź

  Informacje parafialne

  Aktualności i kronika

  Grupy i wspólnoty

  Nasza świątynia

  Kontakt

  Przydatne linki


  Licznik

  Liczba wyświetleń strony:
  186492