VII Niedziela Zwykła, 19 lutego 2017r.

1.Katechizacja przedmałżeńska dla narzeczonych według nowych zasad przygotowania do Sakramentu Małżeństwa  rozpocznie się dziś w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu w domu formacyjnym ZWIASTUN o godz. 16:00 i trwać będzie przez sześć kolejnych niedziel.

2.Kurs do Sakramentu Bierzmowania dla Dorosłych z naszej Parafii rozpocznie się dziś w naszym kościele o godz. 16.00. Zachęcamy dorosłych, którzy nie mają Sakramentu Bierzmowania, do jego uzupełnienia.

3.W poniedziałek 20 lutego po Mszy Świętej wieczornej spotkanie w klasztorze Grupy Biblijnej.

4.We wtorek 21 lutego o godz. 19.00 spotkanie w klasztorze dla rodziców młodzieży kl. III, która w tym roku ma przyjąć Sakrament Bierzmowania.

5.W następną niedzielę o godz. 12.00 Msza Święta, a po niej spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią Świętą.

6.Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy w sobotę, 25 lutego, na godz. 16.00 do klasztoru.

7.Taca z ostatniej niedzieli przeznaczona na cele inwestycyjne wyniosła 3270 zł. Dziękujemy za każdy dar serca.

czwartek,
    23 lutego 2017

Czwartek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika