W niedzielę 22.09.2013r. razem z nami modlił i dzieli się świadectwem życia p. Bogusław Olszonowicz. Założyciel gdańskiego religijnego zespołu "DUVAL", kompozytor wielu znanych religijnych piosenek i dziennikarz. Jest  Prezesem Oddziału Gdańskiego Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Po Mszy św. o godz. 12.15 dał koncert utworów zespołu "Czerwone Gitary", których był członkiem. Można było nabyć płyty z jego autorskimi nagraniami oraz zakupić filmy: "Szata dla Królowej Nieba i Ziemi", "Kazachstańska Gwiazda Pokoju" oraz film o poświęconej świątyni nieludzką ręką, a przez Św. Michała Archanioła i "Serce i Oblicze Boga". Kolejne spotkanie z p. Bogusławem odbędzie się w Okresie Bożego Narodzenia przy wspólnym śpiewie kolęd.

piątek,
    20 października 2017