Już po raz szósty odbyła się w naszym mieście Noc Świętych. Rozpoczeła się w inowrocławskiej Farze Nieszporami, a zakończyła w naszym kościele Mszą świętą. Tegoroczne spotkanie poświęcone było bł. ks. Jerzemu Popiełuszce, którego relikwie od niedawna posiada parafia pw. Świętego Ducha. Uczestnicy spotkania obejrzeli specjanly film poświęcony męczennikowi, w którym zaakcentowano trzy główne wątki obecne w jego kazaniach: wolność, prawdę i solidarność. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył ks.proboszcz dr Grzegorz Iwiński, a słowo Boże wygłosił wikariusz tejże parafii ks. Roman Kruk. Po zakończeniu Mszy św. Wszyscy wierni mogli ucałować relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

czwartek,
    27 kwietnia 2017