W dzisiejszą sobotę 11.01.2014 r. podczas Mszy św. o godzinie 18:00 już po raz drugi gościliśmy pana Bogusława Olszonowicza, który zaprzyjaźnił się z naszą parafią. Mogliśmy wspólnie śpiewać kolędy i wysłuchać świątecznych piosenek oraz kilku utworów zespołu "Czerwone Gitary", na które tak długo czekaliśmy. Godzinny występ był gromko oklaskiwany przez publiczność, która chętnie śpiewała razem z wykonawcą. Już nie możemy doczekać się kolejnego przyjazdu pana Bogusława do naszej parafii.

piątek,
    22 czerwca 2018

Piątek, XI Tydzień zwykły
    Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa albo wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza Morea