Stale staramy się ulepszać strony naszej witryny. Jeżeli jednak rzucił ci się w oczy jakiś błąd, lub oczekujesz innych informacji - prześlij nam wiadomość. Postaramy się zareagować tak szybko, jak to możliwe. Podaj w miarę możliwości swój adres, e-mail (o ile go masz), lub telefon, jeżeli oczekujesz od nas odpowiedzi. Pisać możesz na adres naszego maila: webmaster_krzyz@parafia.info.pl Adres przepisz "ręcznie" i prześlij wiadomość. Jeżeli nie masz swojego maila, możesz skorzystać z formularza poniżej, ale wtedy oczekuj odpowiedzi po kilku dniach - poniżej.

Kliknij w okienko, wpisz tekst i wyślij klikając na klawisz "Prześlij dane z formularza" umieszczony pod okienkiem. Uwaga: tekst może być o wiele dłuższy niż widoczne okienko.

2011-03-27

I Komunia Św. w naszej parafii dla dzieci przystępującej do niej w 2012 roku będzie tradycyjnie w 2 niedzielę maja, czyli 13 maja 2012 roku.

2011-04-16

Kto może korzystać z pomocy parafialnej Caritas:

1. Pomoc dotyczy tylko mieszkańców naszej parafii.

2. Wypełnić należy druk do pobrania z Caritas w środy od 16.00 -17.00.

3. Osoby ubiegające się o  pomoc muszą przedstawić zaświadczenie o nie pobieraniu pomocy żywnościowej z innych źródeł np. MOPS (Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej).

4. Zaświadczenie o zarobkach lub z Urzędu Pracy o statusie bezrobotnego bez prawa do zasiłku.

5. Dochód osoby samotnej nie może przekraczać 660 PLN na miesiąc, a dochód w rodzinie 540 PLN na osobę na miesiąc. Do dochodu nie liczymy stypendiów i zasiłków rodzinnych.

2011-11-28

Poświęcenie medalików dzieci przygotowujących sie do I Komunii św. odbędzie się 8 grudnia podczas Mszy św. Roratniej o godz 18.00.

poniedziałek,
    22 października 2018