Menu

Polecamy strony

  Stale staramy się ulepszać strony naszej witryny. Jeżeli jednak rzucił ci się w oczy jakiś błąd, lub oczekujesz innych informacji - prześlij nam wiadomość. Postaramy się zareagować tak szybko, jak to możliwe. Podaj w miarę możliwości swój adres, e-mail (o ile go masz), lub telefon, jeżeli oczekujesz od nas odpowiedzi. Pisać możesz na adres naszego maila: webmaster_krzyz@parafia.info.pl Adres przepisz "ręcznie" i prześlij wiadomość. Jeżeli nie masz swojego maila, możesz skorzystać z formularza poniżej, ale wtedy oczekuj odpowiedzi po kilku dniach - poniżej.

  Kliknij w okienko, wpisz tekst i wyślij klikając na klawisz "Prześlij dane z formularza" umieszczony pod okienkiem. Uwaga: tekst może być o wiele dłuższy niż widoczne okienko.


  2011-03-27

  I Komunia Św. w naszej parafii dla dzieci przystępującej do niej w 2012 roku będzie tradycyjnie w 2 niedzielę maja, czyli 13 maja 2012 roku.

  2011-04-16

  Kto może korzystać z pomocy parafialnej Caritas:

  1. Pomoc dotyczy tylko mieszkańców naszej parafii.

  2. Wypełnić należy druk do pobrania z Caritas w środy od 16.00 -17.00.

  3. Osoby ubiegające się o  pomoc muszą przedstawić zaświadczenie o nie pobieraniu pomocy żywnościowej z innych źródeł np. MOPS (Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej).

  4. Zaświadczenie o zarobkach lub z Urzędu Pracy o statusie bezrobotnego bez prawa do zasiłku.

  5. Dochód osoby samotnej nie może przekraczać 660 PLN na miesiąc, a dochód w rodzinie 540 PLN na osobę na miesiąc. Do dochodu nie liczymy stypendiów i zasiłków rodzinnych.

   

  2011-11-28

   

  Poświęcenie medalików dzieci przygotowujących sie do I Komunii św. odbędzie się 8 grudnia podczas Mszy św. Roratniej o godz 18.00.

  Wyszukiwanie

  Dzisiaj jest

  niedziela,
  09 sierpnia 2020

  (222. dzień roku)

  Święta

  Niedziela, XIX Tydzień zwykły
  Rok A, II
  Dziewiętnasta Niedziela zwykła

  Sonda

  Jaki dział naszych stron internetowych jest Tobie najbardziej potrzebny - kliknij odpowiedź

  Informacje parafialne

  Aktualności i kronika

  Grupy i wspólnoty

  Nasza świątynia

  Kontakt

  Przydatne linki


  Licznik

  Liczba wyświetleń strony:
  6168