W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP odbyła się w naszym kościele mała uroczystość poświęcenia medalików dzieci przygotowujących sie do przyjęcia I Komunii św. Ksiądz proboszcz poswięcił medaliki po kazaniu, na Mszy o 17.00. Po poświęceniu rodzice, opiekunowie dzieci pomogli maluchom założyć medaliki. Była nie lada sztuka, zważywszy, że dzieci były ubrane juz zimowo. Zdjęcia poniżej.

Po krótkim wprowadzeniu i modlitwie - pokropienie wodą święconą

Rodzice zakładają medaliki z wizerunkiem Matki Bożej.

We Mszy św. uczestniczyło wielu lektorów i mninistrantów. Na ołtarzu figurka MB. Codziennie losowana ma zachęcić dzieci do wspólnej modlitwy z rodzicami. Jest to taka adwentowa tradycja w naszej parafii.

piątek,
    22 czerwca 2018

Piątek, XI Tydzień zwykły
    Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa albo wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza Morea