Polecamy strony

   

  Króluj nam Chryste!
  Opiekunem ministrantów i lektorów w parafii jest o. Tomas Witosławski. Zbiórki ministranckie odbywają się w każdą sobotę o godz. 1300 w salce parafialnej.

  Pielgrzymka do Lichenia

  Wycieczki w okolice Inowrocławia

  Wycieczki

   

  Po całym roku wytężonej pracy w parafii z dziewczynami ze scholi - bo trzeba zaznaczyć, że mamy też fajne dziewczyny, które co niedzielę śpiewają i grają na Mszy świętej (próby w każdą sobotę o 15:00  w salce - zapraszamy) - oraz z lektorami i  ministrantami, w ramach odprężenia i rozrywki, a także w nagrodę za całoroczną działalność w parafii, są dla nasorganizowane wycieczki. Bardzo to lubimy, bo możemy ze sobą wreszcie pobyć i  pogadać . W ciągu roku  nie ma na to czasu, ponieważ zazwyczaj mijamy się w drzwiach kościoła.

  Pielgrzymka do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa i Częstochowy 2008

  Nasze piękne góry.

   

  Wszyscy, (chyba) lubimy góry, bo jest się bliżej nieba. My w szczególny sposób umiłowaliśmy Tatry , Zakopane, naszych znajomych „rasowych górali” p. Lasaków z Furmanowej u których kilkakrotnie udało nam się mieszkać. Z naszego domu  roztaczał się, co dnia, piękny widok na stolicę Tatr , i niedaleko miejsca zamieszkania wyłaniała się drewniana wieża urokliwej kaplicy p.w. Św.  Brata Alberta w której , w czasie Mszy świętych mogliśmy  chwalić Boga , za to że  tak pięknie stworzył świat.

  Wyjazd ministrantów, lektorów i zespołu muzycznego . Szymbark- Dębki-Hel-Gdynia Czerwiec 2009

  Wyszukiwanie

  Dzisiaj jest

  poniedziałek,
  27 marca 2017

  (86. dzień roku)

  Święta

  Liturgia słowa

  Czytania:

  • Ewangelia:

  Sonda

  Jaki dział naszych stron internetowych jest Tobie najbardziej potrzebny - kliknij odpowiedź

  Informacje parafialne

  Aktualności i kronika

  Grupy i wspólnoty

  Nasza świątynia

  Kontakt

  Przydatne linki


  Licznik

  Liczba wyświetleń strony:
  6751