Jak co roku, kolejna grupa dzieci i ich rodziców przygotowuje się do uroczystości przyjęcia po raz pierwszy komunii św. przez dzieci z II klasy. W niedzielę 21 listopada, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata odbyło sie poświęcenie ich książeczek. Poświecenia dokonał ks. wikariusz Przemysław Grzybowski na mszy św. "dziecięcej" o godzinie 11.00. Kilka zdjeć z poświęcenia poniżej.

Po kliknięciu na zdjęcie prawym klawiszem myszy, opcaj otwórz w nowym oknie / karcie - otworzy się zdjęcie w rozdzielczosci 1024 x 683 piksele.Jeżeli chcesz otrzymać zdjęcia o jeszcze większej rozdzielczości niż zamieszczone w internecie - choćby by dać babci, cioci na pamiątkę lub zrobić sobie zdjęcie "na papierze" prześlij maila na poniższy adres

webmaster_krzyz@parafia.info.pl

i oczywiście napisz, które zdjęcia cię interesują. Potrzebne pliki wyślę mailem tak szybko jak będę mógł.

piątek,
    23 lutego 2018